Jump to content

ev.č. ČAK 9680
partner advokátní kanceláře
advokátka

Absolvovala Právnickou fakultu Západočeské univerzity v Plzni v roce 1999. V době studia praxe v advokátní kanceláři se zaměřením na obchodní a konkurzní právo. Po absolvování právnické fakulty advokátní koncipientkou v advokátní kanceláři JUDr. Jana Vankeho. Po úspěšném složení advokátních zkoušek od roku 2003 advokátkou a zakládající členkou sdružení advokátů.

V letech 2008 - 2011 postgraduální studium se zaměřením na oblast českého obchodního práva v kontextu práva EU (Czech Business Law in EU). Po úspěšném absolvování britského vysokoškolského programu validovaného prestižní soukromou vysokou školou Brno International Business School získala britský právnický magisterský titul a diplom LLM (Master of Laws). Spolu s diplomem, který byl  udělen britskou Nottingham Trent University, obdržela cenu prof. Keitha C. Shorta za nejlepší studijní  výsledky.

Od roku 2018 členka Unie rodinných advokátů.

Mgr. Luděk Holán

ev. č. ČAK 11412
partner advokátní kanceláře
advokát

Absolvoval Právnickou fakultu Západočeské univerzity v Plzni v roce 2002. Po absolvování právnické fakulty advokátním koncipientem v advokátní kanceláři JUDr. Jiřího Císaře v Ústí nad Labem (2002-2007). V roce 2007 složil advokátní zkoušky, od roku 2007 vykonával samostatnou praxi v Ústí nad Labem. Od října 2008 byl spolupracujícím advokátem sdružení advokátů Vanke, Dvořáková & Bitterová v Teplicích. Od 1.7.2013 je členem sdružení advokátů Holán & Dvořáková & Bitterová.

Pomoc obětem trestné činnosti

Naše advokátní kancelář byla zapsána do Registru poskytovatelů pomoci obětem trestné činnosti, který je veden ministerstvem spravedlnosti. Naše advokátní kancelář jako první v Ústeckém kraji nabízí odbornou právní pomoc všem obětem dle zákona č. 45/2013 Sb. o obětech trestných činů. >>